Yhteystiedot – Kiteen Konediesel

Henkilökunta

Esko Väkeväinen
Esko VäkeväinenYrittäjä
040 0158417
esko@konediesel.fi
Valtra ja konehuollon työnjohto
Jouni Tarkkonen
Jouni TarkkonenYrittäjä
040 0158416
jouni@konediesel.fi
Myymälä, kone- ja varaosamyynti
Harri Jolkkonen
Harri Jolkkonen
040 0158418
harri@konediesel.fi
Myymälä
Ismo Lintumäki
Ismo Lintumäki
040 0158419
Myymälä
Jouni Hyttinen
Jouni Hyttinen
040 1722922
jouni.hyttinen@konediesel.fi
Varaosa- ja pienkonemyynti
Tero Vanhanen
Tero Vanhanen
050 4338530
tero@konediesel.fi
Myymälä
Salla Sistonen
Salla Sistonen
040 0158414
kiteen@konediesel.fi
Toimisto ja laskutus
Jari Havurinne
Jari Havurinne
050 0486329
pienkone@konediesel.fi
Pienkonehuolto
Jarkko Havurinne
Jarkko Havurinne
050 4305402
pienkone@konediesel.fi
Pienkonehuolto
Marko Turunen
Marko Turunen
013 3858550
marko@konediesel.fi
Valtra ja Sampo huolto
Jesse Laakkonen
Jesse Laakkonen
013 3858550
jesse@konediesel.fi
Valtra ja Sampo huolto
Aki Tuhkanen
Aki Tuhkanen
013 3858550
aki@konediesel.fi
Valtra ja Sampo huolto